Tutvustus & Asukoht

RÄTSEPA TEE 16

Rätsepa tee 16 ridaelamud ausuvad eramajade piirkonnas Lähtse külas, mis asub Kiili aleviku kõrval, Tallinnast 10-15min autosõidu kaugusel.

Ridaelamud on madalate ülalpidamiskuludega, kuna kasutusel on maaküte ja soojustagastusega sundventilatsioon.

Hinnas sisaldub köögimööbel koos tehnikaga!

 

RUUMILAHENDUS

I korrus: tehniline ruum (2m2), esik (6,5m2), garedroob (2,8m2), elutuba (15,2m2), köök (11m2), leiliruum (3,1m2), duširuum ja riietusruum (6,6m2), tualett (1,2m2). Elutoast on pääs terrassile (4,2m2). Ridaelamu ees on autovarjualune ja panipaik (25,4m2).

II korrus: trepihall (11,2m2), kolm magamistuba (13,9m2, 11,6m2, 9,8m2), vannituba koos tualetiga (5,4m2). Teisel korrusel on 2 rõdu (4,3m2 ja 3m2), üks maja ees ja teine maja taga.  Lõunapoolne avar hooviosa, terrass ja rõdu annavad võimalust nautida päikesepaistet varalõunast kuni päikeseloojanguni.

 

SISEVIIMISTLUS

Eluruumi seinad on värvitud neutraalsete ja mahedate toonidega, mis loovad ruumi rohkem avarust ning valgust. Kasutatud pestavat ning kulumiskindlat värvi. Abiruumide seinad värvitakse niiskuskindla värviga.  Tehnoruumi, tualeti ja pesuruumide põrandad kaetakse keraamiliste plaatidega. Pesuruumi seinad kaetakse keraamiliste plaatidega. Ridaelamul on paigaldatud puidust kolmekordse klaaspaketiga energiasäästlikud aknad.

Ridaelamud on kvaliteetse viimistlusega, võimalik valida kahe viimistluspaketi vahel: STANDARD JA LUX.

 

STANDARD–sisalub hinnas

Tubade põrandad- 1-lipiline spoonparkett Viva Tamm;

Siseuksed- valge massiivpuidust uks;

Märjad ruumid- hall põranda- ja seinaplaat.

 

LUX–lisandub 5000€

Tubade põrandad- 1-lipiline parkett Grabo Eminence tamm;

Siseuksed- tammespooniga uks;

Märjad ruumid- mahedast beežist toonist põrandaplaadid ja mustriline seinaplaat.

 

ÜLALPIDAMISKULUD/KÜTE

Vastavalt B-energiaklassile on kulud kütteenergiale madalad. Kasutusel on ökonoomne õhk-vesi soojuspump (vesipõrandaküte), regulaatorid on kõikides ruumides eraldi. Kõikidesse korteritesse paigaldatakse autonoomne ja efektiivne soojustagastusega sundventilatsiooniagregaat.

 

HOOV

Kinnistu on jagatud notariaalse kasutuskorra alusel, mis tagab omaniku ainukautuse oma kinnistul.

 

Ridaelamud valmivad:
I Etapp 2017 Aprill
II Etapp 2018 August
III Etapp 2018 Detsember

Arendaja: Multivara Heakord OÜ

 

Asukoht

Kiili alevik asub Tallinnast ainult 18km kaugusel. Kiilis on roheline elukeskond, siin laiuvad heinamaad ja rukkipõllud. Rätsepa tee ridaelamud asuvad eramajade piirkonnas Lähtse külas, kuhu viib ka kergliiklustee. Vaikne kõrvaltänav hoiab juhuslikud möödakäijad eemal, samas on võimalik nautida kõiki hüvesid

2006 a valmis uus koolimaja­ Kiili Gümnaasium ja Kiili lasteaed. Kiilis on perearstikeskus, apteek, postkontor, politseijaoskond ja kauplused. Hea bussiühendus Tallinnaga, uus liiklussõlm. Asukoht on vaikne ja turvaline.

Vastan meeleldi lisaküsimustele!